KURZ: Šicí den s Peťou

Chceš si ušít svůj první kousek? Chceš svoje šicí dovednosti posunout o kousek dál? Chceš individuální přístup? Chceš se se mnou osobně potkat v mém ateliéru v samém srdci Liberci? Neboj se a pojď do toho. Tři a půl hodiny plné šití, kdy se budu věnovat jen tobě a tvému šicímu projektu.

Po objednání ještě neplať a počkej prosím na můj osobní e-mail s potvrzením termínu a další podrobné informace ke kurzu.

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 791/PA2 791/SO3 791/PA4 791/SO4 791/PA5 791/PA7 791/SO5 791/PA8 791/PA9 791/SO6 791/PA10 791/SO7 791/PA11 791/PA12 791/SO8 Zvolte variantu
Značka: Prošikulky.cz
4 000 Kč
Kategorie: Kurz šití Liberec

Chceš si ušít svůj první kousek? Chceš svoje šicí dovednosti posunout o kousek dál? Chceš individuální přístup? Chceš se se mnou osobně potkat v mém ateliéru v samém srdci Liberci? Neboj se a pojď do toho. Jestli moji práci znáš, pak víš, že offline akce nedělám a tohle je tak jedinečná příležitost se se mnou seznámit.

Tři a půl hodiny plné šití, kdy se budu věnovat jen tobě (ano, je to skutečně kurz jeden na jednoho) a tvému šicímu projektu. V ceně je také jeden střih dle tvého vlastního výběru z mé nabídky (vybírej z kategorie začátečníci nebo pokročilí). Plus i jedna hodina navíc na to, abychom si spolu po šití došli na oběd do skvělého libereckého podniku Mikyna. Na oběd tě zvu. :)

Co je v ceně:

  • 3,5 hodiny samotné šicí praxe (případná úprava střihu na míru, střižní příprava, šití, dokončovací práce). Dle tvých šicích dovedností a také podle toho, jaký střih si vybereš, možná stihneme projekty dva. Ale neslibuju, uvidíme, jaký rychlík budeš :)
  • Nitě, šicí a střihačské pomůcky, psací i rýsovací potřeby, profesionální šicí stroj, overlock, profi žehlící stanice, velkoformátový papírový střih ve tvé velikosti se švovými přídavky i koncovými záložkami.
  • 1 hodina času pro nás na výborném obědě
  • Drobné občerstvení na posilnění aka cukr, káva, limonáda, čaj... však víš :)

Ještě než dorazíš, domluvíme se po mailu, co chceš šít. To abych pro tebe střih zatím ve velkém formátu se švovými přídavky i koncovými záložky připravila, abychom společný čas využili efektivně. V ceně je tedy i velkoformátový tisk a má přípravná práce na kurz.

 

Co v ceně není (dovez si s sebou):

  • látka na vybraný projekt, případně drobná galanterie (knoflíky, zipy, druky apod.)

 

Jestli máš moji knihu a chceš si ji ode mě nechat podepsat nebo napsat věnování, vezmi ji s sebou. Pokud ji nemáš, ale chceš využít příležitost, můžeš si ji zakoupit i na místě přímo u mě.

 

Po objednání ještě neplať a počkej prosím na můj osobní e-mail s potvrzením termínu a další podrobné informace ke kurzu.

Zpět do obchodu